fb
widok z kamery

Turystyczny tramwaj wodny

Tramwaj wodny stale kursuje Odrą we Wrocławiu! W każdą sobotę i niedzielę pływa zgodnie z rozkładem. Poza rozkładem można w każdej chwili zamówić kurs telefonicznie pod nr 791 122 858. Tramwaj wodny spełnia nie tylko rolę jednostki rejsowo-turystycznej, ale jest nową formą OSOBOWEGO TRANSPORTU MIEJSKIEGO, która jest szybka i przyjemna!
Tramwaj zabiera na pokład maksymalnie 12 osób. 


Stałe przystanki wg rozkładu:

1. Zatoka gondoli - ul. Purkyniego (koło Muzeum Narodowego). "Zajezdnia" Turystycznego Tramwaju Wodnego. Tutaj miło spędzisz czas w pływającej kawiarni na barce. Wypożyczysz kajak, łódź wiosłową a nawet motorówkę (bez uprawnień) i samodzielnie wyruszysz w rejs po Odrze. W okolicy Muzeum Narodowe i Panorama Racławicka.


2. Wyspa Słodowa (pomost gastronomiczny ‘Wszystko Gra’) - zielone serce miasta. W trakcie oczekiwania na rejs można zrelaksować się przy spokojnej muzyce, skosztować pysznej kawy, herbaty oraz drobnych przekąsek.

3. Przystań pasażerska Kładka Zwierzyniecka (ZOO)- Parasole, leżaki, plaża,  bar, boisko do piłki siatkowej i badmintona. Kiedy będziesz miał już dość słońca - wsiadaj w tramwaj wodny i płyń z powrotem do centrum.

CENNIK:

kurs z Zatoki Gondoli do ZOO w jedna stronę 20 zł/os. (rejs 20min.)

rejs 30min. 15zł/os. (trasa do wyboru)
rejs 1godz. 25zł/os. (trasa do wyboru)

wynajęcie całej jednostki na 'wyłączność' na 1godz. 270 zł z obsługą.

KONTAKT: 791 122 858